Jsem fyzioterapeutkou s 25 letou praxí a průvodkyní v oblastech těla, mysli a energie. 

Pomáhám klientům poodhrnout závoj běžné reality a vidět další souvislosti jejich obtíží v těle i životě. Předávám jednoduché a funkční principy na cestě k sobě…

Propojuji úrovně těla, mysli a energie, díky tomu může být Vaše cesta k sobě úspěšnější…

Dovolte, abych se představila. 

Jsem člověk, který si UŽÍVÁ SVŮJ ŽIVOT.  Je to nádherný DAR, který jsme získali všichni a záleží jen na nás, jak jej uchopíme a kam jej nasměrujeme. 

Co to vlastně znamená? 

Prožívám přítomný okamžik a jsem pozorovatelkou dění okolo sebe. Tím získávám možnost být v NADHLEDU, ať se děje cokoli.

Mám tedy daleko více PROSTORU, VOLEB a MOŽNOSTÍ v jakékoliv situaci. Můj život je daleko radostnější, lehčí, laskavější, hojnější a svobodnější.

V přicházejících životních situacích se rozhoduji dle svého vědomí, tedy v souladu se svou intuicí a tím přebírám zodpovědnost sama za sebe. 

Vím, že ať se děje cokoli, ať se hlásí něco v mém těle, nebo se něco zobrazí v mé realitě, je to vlastně upozornění na “něco”, co není se mnou v souladu. Je to takový RADAR.

A protože vím, že existují vždy MOŽNOSTI a VOLBY, mám vždy na vybranou a díky tomu si tvořím svou realitu v souladu se sebou. Vím, že mě Vesmír plně podporuje a já jsem jeho součástí… Důvěřuji mu čím dál tím víc a je to velká úleva.

Jsem tvůrcem své reality a tvořím ji TADY a TEĎ !!! 

Vždy to tak ale nebylo a moje realita byla diametrálně odlišná. Mohla bych Vám teď vyprávět všechny mé prožitky a kotrmelce, to by Vám ovšem zabralo mnoho času… 

V minulosti jsem se necítila dobře. Byla jsem vystrašená z jakékoli přicházející  situace, ze zkoušek, ze změn. Vše mě hned rozhodilo.

A tak jsem se zlobila na každou novou situaci. Neviděla nové příležitosti a snažila se stůj co stůj držet JISTOT, v kterých mi vlastně nebylo dobře.

Zlobila jsem se i na lidi ve svém okolí. Někteří byli manipulátoři a právě tyhle "typy" jsem přitahovala do svého života. Cítila jsem se jako jejich oběť. 

Tím vším se zvětšovalo moje oddělování se od ostatních. Což dále způsobilo, že jsem zalézala více a více do ústraní. Nevěřila si, bála se být vidět. Zažít či vytvořit něco nového byla v mém životě velká těžkost.

Pokud jsem musela fungovat v nějaké skupince, stávala jsem se “malou šedou myškou” v tom nejzapadlejším koutě místnosti. 

Cítila jsem se jako "mimozemšťan" a vnímala detaily, kterých si ostatní nevšímali, nerozlišovali je, neviděli je a nemluvili o nich.

Došlo to tak daleko, že  jsem se bála a neměla SÍLU, ani MOC žít svůj život. To se tedy projevovalo nejen na mé psychice, kvalitě mého života, ale také si vzpomínám, že mě bolelo celé mé tělo. Byla jsem vyčerpaná a totálně bez energie. 

A pak se konečně něco změnilo...

I v těch nejtěžších chvílích mě provázela NADĚJE, (která mě provází celý život). Můj hledač cest, bojovník a pak i tvůrce se začali probouzet. Vyčerpaná a ustrašená JÁ začala pomaličku hledat cesty… 

Nejprve mé hledání směřovalo přes TĚLO, no aby taky ne, když jsem profesí fyzioterapeut.

Poctivě jsem cvičila na všechna ta bolavá místa. Úspěšně jsem pomáhala lidem, co ovšem bylo divné, že mně samotné to až tak nefungovalo… 

Pak ke mně synchronicita zavála řízenou detoxikaci těla. A moje tělo se konečně posunulo k lepšímu. 

V hledání jsem nepřestávala... Nebylo to pořád ono a cítila jsem někde hluboko ve skrytu Duše, že "něco přece musí existovat". Nějaký přesah toho všeho...

Posléze jsem na své CESTĚ potkala další techniky pro tělo, které ale pracují i s energií. I zde to byl velký posun nejen u mě, ale i v mé profesní kariéře. 

To mě hodně naladilo a povzbudilo, hledala jsem dál... A objevila TCM (tradiční čínskou medicínu). Tato cesta byla pomalá a dlouhá, ale díky důvěře jsem na ní vydržela...

A tak se ze mě stal hledač, objevovatel a nadšenec studia čehokoliv, co propojuje tělo a energii.

Využívám i principy TCM. Limituje mě, když sním něco, co není “košér”. Jedu pak  výčitky a zhoršuje se můj stav. I přesto mám sílu a hledám nějaké další možnosti. Hlásím se do kurzu Auriculoterapie. Je pecka pro mě i pro mé klienty… 

Najednou si více plynu, propojuji tyhle báječné možnosti.

Mimo jiné jsem opustila místo ve zdravotnictví a začala pracovat sama na sebe v jednom sportovním areálu.

Vesmír plyne dál a já s ním. Začíná mi docházet, že nejsme jen fyzické tělo a příčiny se nacházejí často jinde...

Pak přichází jedna moje klientka, dnes už kamarádka a vypráví mi o nějakém kurzu šamana a jeho práci se sny… 

Moc tomu  nerozumím, ale říkám si: "Dlouho jsem nikde nebyla a tak si něco dopřeju a uvidím, co z toho vyleze". 

WOW, to byl úlet a tohle téma mi přineslo několik intenzivních let se semináři a kurzy tohoto tématu. 

Pak už jsem nabrala vítr do plachet a začaly se množit kurzy a výcviky práce s energií. Kurzy osobnostního rozvoje a nádherného souznění, plynutí a tvoření s Vesmírem. 

Najednou se vznáším, létám, tvořím, ŽIJU a jsem tady moooc ráda. 

Chápu, že hledání, odstraňování příčin v těle je marná a opakující se práce, pokud příčiny nejsou vyřešeny i na jiných úrovních. To se týká, jak bolestí v těle, nemocí, špatných nálad,  tak i třeba nehod a podivných a třeba se opakujících životních situací. 

Jsem nadšená, protože jsem “dozrála” k nástrojům. 

NÁSTROJŮM, JAK SE UZDRAVIT NA VŠECH ÚROVNÍCH SVÉHO BYTÍ. 

V současné době tedy využívám tyto znalosti, kterými jsem se obohatila na své cestě skrze kurzy, workshopy, dílny, semináře a samozřejmě praxi s klienty, kterým se věnuji již od roku 1997.

Vše používám se svou intuicí a nacítěním se na klienta.

Mým záměrem je, aby i ostatní lidé mohli žít zdravější, hravější, naplněnější a láskyplnější život v hojnosti všeho, co je jim na jejich cestě přínosem (peníze, přátelé, dostatek času pro sebe a své blízké, splnění jejich snů, vizí, přání, atd…).

Snažím se lidi podporovat pomocí mých on-line produktů (průvodců, meditací, minikurzů), konzultací, sdílení... Vše směřuji  pro pochopení sám sebe a své jedinečné cesty. 

Pořád není jasné, co to znamená? 

Moje cesta v tuto chvíli je CESTA, kde propojuji své znalosti  z oblasti MYSLI (protože zde sídlí spousta předvědčení, které nás limitují a mnoho lidí vůbec netuší, že je má). Je to cesta, kde nabízím jiný úhel pohledu na věci, které se lidem v jejich realitách dějí. Cesta do hlubší podstaty našeho Bytí, odkud tvoříme, prožíváme a vnímáme náš život.

Dále z oblasti DUCHA, esence našeho Bytí, naší podstaty – tomu říkám cesty “za oponu”. Zde využívám různé meditace, “šamanské cesty” nebo energetické procesy, které napomáhají v cestě k uzdravení a propojení se se sebou...

A v oblasti TĚLA využívám své znalosti fyzioterapie, VHT, Bowenovy terapie, principy TCM, Qi- gongu (čínské zdravotní cvičení). Různá cvičení na rozhýbání energie v těle, protože pokud nám energie neproudí, tak nás někde něco bolí a nebo se necítíme dobře. 

Vše propojuji a předávám funkční nástroje k tomu, aby klienti získali vnitřní sílu dělat v životě vědomá rozhodnutí. Aby mohli učinit další kroky na své cestě za svými cíli, sny a vizemi. A mohli tak žít lehčí a spokojenější život. Aby přicházející překážky a výzvy přijímali s lehkostí a nadhledem…  A  jejich cesta mohla být kratší a rychlejší, než byla ta moje. 

Tahle CESTA je o přijetí sám/a sebe, odpuštění, opuštění pro nás již nefunkčního a nepotřebného... Díky tomu máme možnost si následně tvořit svou realitu ke své spokojenosti. Je to cesta, kdy si bereme zpět svoji sílu, svou moc. 

Je to cesta  harmonie mysli, ducha i těla.